Állás - SAP üzemeltető

Az Infobex Informatikai és Szolgáltató Kft.

SAP SD/MM üzemeltető

munkatársat keres bajai székhelyén

A vállalatunk az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások, megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A szolgáltatás a menedzsment feladatokon felül számos egyedi projektet visz, melyek során lehetőség nyílik a folyamatos szakmai fejlődésre. Folyamatosan fejlesztjük tevékenységünket és várjuk tapasztalt informatikusok jelentkezését!

Főbb feladatai:

  • Értékesítési folyamatok (rendelés, kiszállítás, számlázás, anyagok és szolgáltatások értékesítése, törzsadatok) ismerete, támogatása
  • SAP SD/MM modul üzemeltetése, karbantartása, optimalizálása
  • Új funkciók bevezetésének támogatása (tesztelés, üzembe helyezés, oktatás)
  • Kapcsolattartás a szakterületekkel, illetve külső szolgáltatókkal.

Elvárások:

  • SAP SD/MM modul ismerete
  • SAP üzemeltetésben szerzett több éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs, kapcsolattartási képesség
  • Rugalmasság, precizitás, megbízhatóság
  • Önállóság, proaktív gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Informatikai szakképesítések

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívások, felelősségteljes feladatok
  • Modern technológiák üzemeltetése
  • Hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, bármely korosztály számára

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát 2018. október 5-ig,
az alábbi e-mail címre várjuk: allas@infobex.hu vagy az Infobex Kft., „Munkatárs”,
6500 Baja, Szegedi út 121. fsz.2. postacímre kérjük küldeni.

Személyes meghallgatásról értesítést küldünk!